Tuleohutusetööd

 

Hoolimata metalli tulekindlatest omadustest, siis selleks, et vältida materjali silmapilkset kuumenemist ja struktuuri kokkuvarisemist, oleks soovituslik selle pinda töödelda tuld tõrjuvate vahenditega, mis moodustavad sellele kaitsekihi ja lubavad metallil välja kannatada tuld ja kõrgeid temperature.

 

Struktuuride usaldusväärsus pikendab ehitiste eluiga ning tulekahju korral aitab päästa inimelusid.

Tuleohutusetööd

 

Tugevdatud betoon on resistentne avatud tulele, kuid siiski, tulekaitse on vältimatu ehitiste ehitusel ja selle materjali struktuurides. Sellisel juhul sellised tööd garanteerivad struktuuride usaldusväärsuse ja vastupidavuse.

Tuleohutusetööd

 

Puitpinnad on äärmiselt vastuvõtlikud lagunemisele, kuigi korrektne tulekindel töötlus ja asjatundlik puidu hooldus pikendavad selle eluiga. Te teate ju puidust ehitisi, mis on vastu pidanud sajandeid.

Tuleohutusetööd

 

Ventilatsioonišahtid, juhtmekanalid ja torustiku üksused on peamised rajad, mida kaudu tuli levib ja põhjustab toodete põlemist korruste ja tubade vahel. Spetsiaalsed materjalid ja tehnilised lahendused, mida kasutatakse nende loomisel, kasutatakse selleks, et ära hoida ja vältida tule levikut tulekahju korral.

02

03

04

05

Meie eemärgiks on tulla üheks kõige usaldusväär- seimaks tuleohutuse lahendusi pakkuvaks ettevõtteks majadele ja tööstushoonetele kasutades tehnoloogilisi meetodeid ja teenuseid.

Toodete ja teenuste valik turul on mitmekesine, ning iga probleemi kõrvaldamise meetod peidab nii eeliseid kui miinuseid.

/ Teenused

Metall–

struktuuride värvimine

/ TEENUSED

Betoon–struktuuride värvimine

/ Teenused

Puitstruktuuride värvimine

/ TEENUSED

KOMPLEKSSED LAHENDUSED

/ MEIE TÖÖD

EKSKLUSIIVSED TOOTED JA TEENUSED ÕIGELE VALIKULE ETTEVÕTTESEKTORIS

Vaata kõik tööd >

TULEOHUTUSE TÖÖD

Teenused

/ MEIST

01

/ TEENUSED

/ tööD

/ Kontakt

/ KONTAKT

FIRE PROOF OÜ

Registreerimiskood 11380253

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

FIRE PROOF OÜ © 2018 | Fire Protection Company